زن جوان بعد از مرگ همسرش، جسد او را در میان سیمان قرار داد و چند روزی با آن زندگی کرد. او وقتی از این وضعیت خسته شد، با خوردن مایع لوله باز کنی قصد خودکشی داشت که ناکام ماند.
کد خبر: ۱۳۳۸۲۷۱

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، ساعت 18 جمعه بیست‌و‌ششم شهریور امسال، صدای فریاد و کمک‌ خواهی زنی سکوت محله‌ای در مولوی تهران را شکست.

همسایه‌ها سراسیمه به خیابان آمده و زن جوان همسایه را دیدند که فریاد می‌زند شوهرم فوت شده و خودم هم مایع لوله بازکن نوشیدم و می‌خواهم بمیرم.

اهالی در ادامه به پلیس و اورژانس اطلاع دادند که آنها در محل حاضر شده و این زن به بیمارستان منتقل شد. ماموران وارد خانه طبقه اول ساختمان قدیمی شدند. بوی نامطبوعی از آنجا به مشام می‌رسید.

رد بو را که گرفتند به اتاقی رسیدند در خانه، پتویی کف اتاق افتاده و جسدی مردی را دیدند که در میان مکعبی بتونی قرار داشت و انگشتان پاهایش بیرون زده بود. با تخریب مکعب، جسد مرد 38 ساله را بیرون آوردند.

ماموران دیروز پی بردند زن جوان زنده مانده که از وی تحقیق کردند او گفت: چند هفته قبل وقتی بعد از خرید به خانه بازگشتم دیدم شوهرم فوت کرده است. ترسیدم و خواستم به پلیس خبر دهم که گفتم نکند مرگ او بر گردن من بیفتد. چند روزی با جسد او در آن خانه بودم و فقط گریه می‌کردم. کم‌کم جسد داشت بو می‌گرفت و هر لحظه احتمال می‌رفت همسایه‌ها متوجه مرگ او شوند.

مقداری سیمان خریدم و روی جسد شوهرم ریختم. از ترسم چند هفته از خانه بیرون نرفتم. سرانجام روز جمعه مایع لوله بازکن را نوشیدم تا به زندگی خودم هم پایان دهم که نشد.

رحیم دشتبان، بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: تحقیقات تکمیلی درباره کشف علت مرگ مرد جوان از سوی پلیس ادامه دارد.

گروه حوادث روزنامه جام جم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها