jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۲۰۳   ۲۰ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۴۴

مرد جوان بعد از سرقت طلاهای همسرش، تصمیم گرفت با شگردی عجیب طلای زنان را سرقت کند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام‌جم، روز‌های پایانی اسفند سال‌گذشته، زنی نزد بازپرس کشیک در دادسرای ناحیه ۳۴ تهران رفت و از مردی به اتهام سرقت انگشترش شکایت کرد و پرونده با هماهنگی قضایی به پلیس آگاهی تهران ارسال شد.

شاکی در جریان تحقیقات گفت: برای خرید به مغازه رفته بودم که مردی گریه‌کنان وارد شده و می‌گفت زن باردارش در خیابان غش‌کرده و آب‌طلا می‌خواهد. انگشتر طلایم را که ۱۵ میلیون تومان ارزش داشت در آب انداختم و به او دادم. دنبالش رفتم تا به زنش کمک کنم، اما از آن زن خبری نبود و مرد نیز با دزدیدن طلاهایم فرار کرد.
پلیس دنبال سارق بود که زنان دیگری هم به پلیس آگاهی رفته و معلوم شد همه به یک شیوه در دام این مرد افتاده‌اند. سرانجام چند هفته پیش، مالباخته دیگری توانست شماره پلاک موتورسیکلت سارق را یادداشت کند. مالک موتور شناسایی شد که او مدعی شد موتور را قولنامه‌ای فروخته است. دو روز پیش مالک جدید موتور در شرق تهران بازداشت شد. او در بازجویی‌ها گفت: در کارگاه چوب‌بری کار می‌کردم که آنجا تعطیل و بیکار شدم. تصمیم گرفتم با فروش طلا‌های همسرم، بدهی‌هایم را پرداخت کنم، اما دزدی نقابدار سد راهم شد و با تهدید طلا‌ها را دزدید. سارق و طلا‌ها پیدا نشد و من تصمیم گرفتم با سرقت مشکل مالی‌ام را حل کنم. با مشاهده زنان در مغازه‌های قصابی، نانوایی، میوه‌فروشی و مراکز خرید، وارد آنجا شده و به دروغ می‌گفتم دخترخردسال، مادر بیمارم یا همسر باردارم در خیابان غش‌کرده و برای اینکه به هوش بیاید باید به او آب طلا بدهم و با این ترفندطلاهایشان را سرقت کرده و فرار می‌کردم.
با اعتراف متهم به این دزدی‌های سریالی او در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از وی برای رازگشایی از دیگر جرایمش ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها