مدیر کل نوسازی مدارس استان لرستان خبر داد؛

افتتاح ۴ مدرسه در سلسله

تعدادچهار مدرسه در قالب ۵ کلاس درس در سلسله به بهره‌برداری رسید.
کد خبر: ۱۳۱۸۰۱۰

 به گزارش جام جم آنلاین لرستان؛ فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: تمام تلاش ما زدودن گرد محرومیت از چهره مناطق محروم کشور است و در این راه، خود را خادم ملت شریف ایران دانسته و تمام فعالیت خود را با منت پذیری از مردم عزیز میهن انجام می‌دهیم.
 
سردار مرتضی کشکولی افزود: فعالیت مدرسه سازی، گوشه‌ای از مردم سالاری دینی است که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با به ثمر نشستن خون پاک شهدای والا مقام محقق شده است.
 
مدیر کل نوسازی مدارس استان لرستان تصریح کرد: ۴ مدرسه در قالب ۵ کلاس درس با زیربنای ۳۰۰ متر مربع و با اعتباری بیش از ۹۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیدند.
 
امیر غفوری نژاد ادامه داد: چهار مدرسه افتتاح شده در شهرستان سلسله به تفکیک، مدرسه یک کلاسه روستای اسحاق آباد توسط خیر دکتر محمد رستمی نژاد، مدرسه یک کلاسه روستای شاهیله توسط خیر حاج ابراهیم احمدی پور افتتاح شد.

وی بیان کرد: همچنین مدرسه یک کلاسه روستای سرینجه توسط خیر دکتر عبدالرضا فولادوند و مدرسه دو کلاسه روستای لعل آباد توسط خیرین خانواده مرحوم آیت الله بلندنظر و دکتر معزی با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ساخته شده است.
 
غفوری نژاد اظهار کرد: همچنین مدرسه ۵ کلاسه خیرساز در منطقه قلایی شهرستان سلسله با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع)استان لرستان افتتاح شد.
 
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به طرح آجر به آجر گفت: بسته طرح تحولی «آجر به آجر» با هدف ساخت و تجهیز مدارس با مشارکت آحاد مردم صورت می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: خیرین مدرسه‌ساز در سال‌های اخیر با ورود به عرصه مشارکت در احداث فضاهای آموزشی و ایجاد مدارسی ایمن، امن و مجهز برای آینده‌سازان کشورمان، سهم بسزایی داشته‌اند.
 
غفوری نژاد عنوان کرد: خیرین همواره در عرصه ساخت و مشارکت فضاهای آموزشی حضور فعال داشته و قطعاً بدون کمک این عزیزان با مشکلات فراوانی روبه‌رو خواهیم شد.
 
وی ادامه داد: قطعاً کمک‌های خرد خیرین و مردم می‌تواند در ساخت فضاهای آموزشی بیشتر برای دانش‌آموزان تأثیرگذار باشد و ما باید بتوانیم این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها