jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۷۸۷   ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۲

مرد جوان صحنه قتل را بازسازی کرد؛

بریدن گلوی همسر در جاده آتشگاه

مرد جوان که در جاده آتشگاه کرج به دلیل اختلاف خانوادگی، گلوی همسرش را بریده بود صحنه قتل را بازسازی کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، در آخرین روزهای فروردین امسال سرنشینان دو خودرو در جاده آتشگاه کرج با صحنه هولناکی روبه‌رو شدند. مردی در حاشیه جاده با چاقو در حال بریدن گلوی زن جوانی بود. آنها در کنار جاده توقف کردند که متهم با دیدن آنها سریع از محل گریخت.

بریدن گلوی همسر در جاده آتشگاه

آنها سراغ زن جوان رفتند. گلویش با چاقو بریده شده بود و به‌شدت خونریزی داشت. زن جوان که شوکه بود، در حالی که بریده‌بریده صحبت می‌کرد، شوهرش را به‌عنوان متهم معرفی کرد و گفت: او می‌خواست سرم را ببرد و اگر شما نمی‌رسیدید این کار را کرده بود. یکی از شاهدان ماجرا با اورژانس و پلیس تماس گرفت و دقایقی بعد امدادگران در محل حاضر شده و زن 21ساله را به بیمارستان انتقال دادند اما او به دلیل شدت خونریزی قبل از رسیدن به بیمارستان جان‌ باخت.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز دراین‌باره به جام‌جم گفت: پس از مرگ زن جوان، پرونده در اختیار تیم اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان با دستور بازپرس دادسرای جنایی کرج تحقیقات برای دستگیری قاتل را آغاز کردند. در بررسی‌های پلیسی مشخص شد این زن مدتی است با همسرش اختلاف دارد و قصد داشت از او طلاق بگیرد.

وی ادامه داد: با شناسایی هویت متهم به قتل، او تحت تعقیب قرار گرفت و همان شب در یکی از محله‌های کرج شناسایی و دستگیر شد. مرد جوان در ابتدا مدعی بود در زمان قتل دچار اختلالات روانی شده و به همین دلیل همسرش را کشته است. تحقیقات دراین‌باره ادامه داشت و متهم برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد.

رئیس پلیس آگاهی البرز با اشاره به بازسازی صحنه قتل توسط متهم گفت: مرد جوان دوشنبه- دیروز- با انتقال به محل جنایت به بازسازی صحنه قتل پرداخت و مدعی شد: همسرم قصد طلاق داشت و خانه مشترکمان را ترک کرده بود. روز قتل از خانه چاقویی برداشتم و با همسرم تماس گرفتم و خواستم همدیگر را ملاقات کنیم. او با اصرار من قبول کرد و به جاده آتشگاه رفتیم. او را از ماشین بیرون کشیدم تا سرش را ببرم که چند نفر سررسیدند در حالی که گلویش را بریده بودم فرار کردم.

متهم به قتل پس از بازسازی صحنه قتل به بازداشتگاه پلیس آگاهی منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر