jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۶۱۱   ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۱

متجاوز سریالی که حدود یک دهه به زنان بین 50 تا60 سال تجاوز کرده و موفق شده بود از دست ماموران پلیس فرار کند روز گذشته دستگیرشد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، متهم به زنان خواننده انگلیسی – آمریکایی موسسه "دلتا سیگما"‌حمله کرده که اغلب زنان تحصیل کرده واشنگتن دی سی بوده اند و به خوبی این زنان را از قبل می شناخته است.

بازداشت متجاوز سریالی پس از یک دهه

زنان این موسسه صرف نظر از مذهب، نژاد و ملیت آزاد هستند تا در این موسسه ثبت نام کرده و تنها باید از صدای خوبی برخوردار باشند تا در جمع بتوانند هم نوایی کنند.

اطلاعات پلیس تگزاس نشان می دهد که پلیس موفق شده است با استفاده از دی ان ای متجاوز سریالی را که از سال 2010 میلادی به دهها تن از زنان این گروه حمله کرده و گریخته است را شناسایی و دستگیر کنند.

پلیس می گوید قربانیان متجاوز را نمی شناخته اما مهاجم اسامی تمام آنها و محل سکونتشان را می دانسته است.

سخنگوی پلیس بیان کرد که متهم با قرار وثیقه 500 هزار دلاری دستگیر و راهی زندان شده است تا تحقیقات بیشتری در این ارتباط صورت گرفته و دی ان ای او با دیگر زنانی که مورد تعرض قرار گرفته اند تطابق یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر