حوادث خوزستان؛ قتل و سرقت

دستگیری ۱۹ سارق مسلح در دزفول

۱۹ سارق مسلح همراه با یک قاتل و همدستانش طی عملیاتی ضربتی در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دزفول دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۳۰۱۲۲۵

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صدا و سیما، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت: این سارقان مسلح در قالب هشت باند اقدام به سرقت از منازل، باغات، خودرو و موتورسیکلت می‌کردند که شناسایی و دستگیر شدند.

دستگیری ۱۹ سارق مسلح در دزفول

دستگیری ۱۹ سارق مسلح در دزفول

منصور محمدی خباز افزود: ۲۵ حکم ورود به منزل و مخفیگاه برای دستگیری سارقان و کشف اموال مسروقه صادر و از مخفیگاه آن‌ها سه قبضه اسلحه شکاری، چهار قبضه اسلحه جنگی کلاشنیکف، سه تیغه قمه، ۳۵۰ لیتر مشروبات الکلی، سه دستگاه موبایل سرقتی و مقادیر قابل توجهی امول مسروقه کشف و ضبط شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب دزفول بیان کرد: یک قاتل و ۲ همدستش که در سال ۹۸ مرتکب قتل شده بودند نیز در عملیاتی جداگانه با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی دستگیر شدند.

 

وی افزود: سال گذشته مفقود شدن یک مرد ۴۳ ساله به پلیس و سپس دادسرا گزارش شد و پنج روز پس از مفقود شدن، خودروی وی بصورت سوخته در حاشیه یکی از شهر‌های استان پیدا شد.

 

محمدی خباز گفت: پس از دستگیری این قاتل، وی و همدستانش که هویتی معلوم داشتند، به قتل فرد مفقود شده با انگیزه اختلافات قبلی اعتراف کردند.

 

وی افزود: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی برای افزایش امنیت در جامعه با قدرت هرچه تمام با هنجارشکنان و مخلان امنیت برخورد قانونی خواهند کرد

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها