jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۰۰۸ ۱۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۷

حوادث تهران؛ درگیری مسلحانه

درگیری مسلحانه دو دامدار

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری ۹ عامل درگیری و تیراندازی مسلحانه دو دامدار در محدوده خلیج فارس تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صدا و سیما، سرهنگ محمد گنجه گفت: اوایل دی گزارشی در خصوص درگیری و تیراندازی با سلاح شکاری در یکی از دامداری‌های حوالی خلیج فارس تهران به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران گزارش شد.

درگیری مسلحانه دو دامدار

وی عنوان کرد: بلافاصله تیمی از ماموران این پایگاه به نشانی اعلامی اعزام و پس از انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، صاحب دامداری که مشغول به کار بوده با کارگر دامداری همسایه خود بحث و جدل کرده و این وضعیت موجود شده است که دامدار همسایه در حمایت از کارگرش برخیزد.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: پس از این درگیری، دامدار با همکاری ۹ تن از دوستانش به دامدار همسایه، کارگر و دو برادرش حمله ور و با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری، هر سه برادر را مصدوم کرده اند.

وی اظهار کرد: متهمان قبل از حضور پلیس از محل فرار کرده و هر سه مصدوم به نزدیک‌ترین بیمارستان برای دریافت خدمات درمانی انتقال یافتند.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی افزود: مخفیگاه متهمان در حوالی کهریزک شناسایی و هر ۹ متهم در چند عملیات جداگانه و همزمان دستگیر و به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

سرهنگ گنجه با بیان اینکه متهمان به بزه اتسابی اعتراف کردند، گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر ۹ متهم در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر