معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس:

درگیری مسلحانه با پلیس در شیراز ۳ مجروح برجا گذاشت

حوادث تهران؛ درگیری مسلحانه

درگیری مسلحانه دو دامدار

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری ۹ عامل درگیری و تیراندازی مسلحانه دو دامدار در محدوده خلیج فارس تهران خبر داد.
کد خبر: ۱۳۰۰۰۰۸

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صدا و سیما، سرهنگ محمد گنجه گفت: اوایل دی گزارشی در خصوص درگیری و تیراندازی با سلاح شکاری در یکی از دامداری‌های حوالی خلیج فارس تهران به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران گزارش شد.

درگیری مسلحانه دو دامدار

وی عنوان کرد: بلافاصله تیمی از ماموران این پایگاه به نشانی اعلامی اعزام و پس از انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، صاحب دامداری که مشغول به کار بوده با کارگر دامداری همسایه خود بحث و جدل کرده و این وضعیت موجود شده است که دامدار همسایه در حمایت از کارگرش برخیزد.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: پس از این درگیری، دامدار با همکاری ۹ تن از دوستانش به دامدار همسایه، کارگر و دو برادرش حمله ور و با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری، هر سه برادر را مصدوم کرده اند.

وی اظهار کرد: متهمان قبل از حضور پلیس از محل فرار کرده و هر سه مصدوم به نزدیک‌ترین بیمارستان برای دریافت خدمات درمانی انتقال یافتند.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی افزود: مخفیگاه متهمان در حوالی کهریزک شناسایی و هر ۹ متهم در چند عملیات جداگانه و همزمان دستگیر و به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

سرهنگ گنجه با بیان اینکه متهمان به بزه اتسابی اعتراف کردند، گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر ۹ متهم در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها