jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۹۵۱۴   ۱۵ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۰

حوادث بین الملل؛ بالتیمور آمریکا

بازداشت پیرمرد یک چشم در توطئه قتل

پیرمرد یک چشم در درگیری با همسایه خود او را با شلیک گلوله به شدت زخمی کرد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از کرایم، متهم ۶۱ ساله "رونالد ویلیامسون" پس از شلیک به همسایه ۵۲ ساله خود در بالتیمور آمریکا تلاش کرد تا پس از پرت کردن اسحله از کوچه پس کوچه های اطراف خانه اش فرار کند که ماموران پلیس او را دیده و دستگیر کردند.
 
بازداشت پیرمرد یک چشم در توطئه قتل
بنا بر اطلاعات موجود پس از زخمی شدن مرد ۵۲ ساله- مرد زخمی-  خود را به ماموران پلیس رسانده ودرخواست کمک کرده است اما یک پلیس رهگذر در همان زمان قاتل یک چشم را دیده که اسلحه ای را به سمت سطل زباله خیابانی رها کرده و در حال فرار  است به همین دلیل به وی ظنین شده و او را بازداشت کرد اما تحقیقات بیشتر  نشان داد که متهم به گمان آنکه همسایه اش براثر تیراندازی جان سپرده قصد فرار داشته است که به دام ماموران پلیس افتاده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر