jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۸۳۴۷   ۱۰ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۷

رسانه‌های کرواسی گزارش دادند زلزله ۶.۳ ریشتری امروز در نزدیکی شهر زاگرب پایتخت کرواسی دست‌کم ۶ کشته و دهها زخمی بر جای گذاشته که حال دو نفر از زخمی‌ها وخیم گزارش شده است.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از تسنیم، آسوشیتد پرس سه‌شنبه شب به نقل از مقامات و رسانه‌های کرواسی گزارش داد که در جریان زلزله امروز در شهر پترینجا واقع در 46 کیلومتری جنوب شرقی شهر زاگرب پایتخت کرواسی رخ داد، دست‌کم 6 نفر جان باخته و دهها نفر زخمی شده‌اند.

 دست‌کم ۶ کشته و ده‌ها زخمی در زلزله امروز کرواسی
بنابر آخرین گزارش‌های منتشر شده از سوی شبکه دولتی HRT کرواسی، یک دختر 12 ساله  در شهر پترینجا و 5 نفر دیگر در روستاهای نزدیک به این شهر بر اثر زلزله امروز جان باخته‌اند.
همچنین دهها نفر نیز در زلزله امروز در شهر پترینجا و اطراف آن زخمی شده‌اند که دست‌کم 20 نفر از آنها به  بیمارستان منتقل شده‌اند. به گفته مقامات محلی، حال دو نفر از زخمی‌ها وخیم است.
مقامات محلی اعلام کرده‌اند که علاوه بر آسیب‌های جانی، خساراتی نیز به ساختمان‌های نزدیک به کانون زلزله وارد آمده و مردم هراسان به خیابان‌ها گریخته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر