jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۴۴۲   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۴

حوادث آذربایجان شرقی؛ گازگرفتگی

گازگرفتگی در "هوراند" ۲ قربانی گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان اهر از فوت ۲ شهروند بر اثر استنشاق گاز منواکسید کربن در شهر هوراند خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سرهنگ " قدرت آقاپور" ،در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حادثه گاز گرفتگی در یکی از محله های شهر هوراند، بلافاصله گشت انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
 
گازگرفتگی در
وی افزود:در بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که ۲ نفر از اعضای یک خانواده که زن ۵۰ ساله و مرد ۵۵ ساله بودند در اثر نشت گاز منواکسید کربن از وسایل گرمایشی در منزل مسکونی دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهردر پایان به شهروندان توصیه کرد: در زمان استفاده از وسایل گازسوز نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث دلخراش نباشیم
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر