jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۶۱۷۷   ۰۱ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۵

ژوزه مورینیو بعد از شکست تاتنهام مقابل لسترسیتی، این نبرد را یک بازی عجیب خواند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر ورزشی، تاتنهام بعد از باخت مقابل لیورپول، در خانه به لسترسیتی هم باخت تا از صدر جدول لیگ برتر انگلیس دورتر شود.

 

مورینیو: هیچ یک از دو تیم بازی زیبایی ارائه نکردند

 

ژوزه مورینیو پس از این شکست گفت: «بازی عجیبی بود. تیم ما در ۲۰ دقیقه اول ضعیف بازی کرد و هنگام پرسینگ فضاهای خالی زیادی داشت، و از نظر ذهنی و و تلاش برای پس گرفتن توپ هم ضعف‌هایی داشت. من اصلاً بازی تیمم در آن ۲۰ دقیقه را دوست نداشتم. اینکه ما بازی را خوب شروع نکردیم به این دلیل نیست که من به بازیکنانم نگفته باشم بازی را خوب شروع کنند. لطفاً منطقی باشید. با این حال من اعتراف می‌کنم که شروع‌مان خوب نبود. بازی عجیبی بود که توصیفش سخت است. این یک بازی بود که ما آن را با تقدیم یک پنالتی و گل به خودی به حریف باختیم، یک بازی که در آن دروازه‌بان‌مان حتی یک مهار توپ انجام نداد اما خوب گل‌هایی که خوردیم هم درست زمانی بودند که ما داشتیم بهترین بازی را ارائه می‌کردیم. تیم ما تلاشش را کرد و چند موقعیت هم داشت اما به نظرم در کل هیچ یک از دو تیم بازی زیبایی ارائه نکردند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر