jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۹۲۴   ۱۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۴

با آغاز واکسیسناسیون کرونا در بریتانیا و آغاز آن طی چند روز آینده در آمریکا تلاش های بسیار زیادی در راستای تبلیغات جهت تشویق مردم برای تزریق این واکسن آغاز شده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، در راستای تشویق کردن مردم جهان به واکسن زدن ملکه انگلیس نیز واکسن را تزریق می کند.

دونالد ترامپ رییس جمهور شکست خورده آمریکا نیز برنامه هایی برای یک نمایش تلویزیونی داشت ؛ در واقع تزریق واکسن کرونا به صورت زنده از تلویزیون.

یک مقام کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد ترامپ مایل است واکسن کرونا را برای تشویق مردم به زدن آن به صورت زنده تزریق می کند اما این برنامه او منتفی شده است چرا که ترامپ قبلا به کرونا مبتلا شده و نیازی به تزریق واکسن ندارد. ترامپ گویا اطلاعی نداشته که واکسن برای مبتلایان به کرونا نیست، بلکه یک روش پیشگیری برای کسانی است که تا به حال این بیماری را نگرفته اند.

در اوایل ماه اکتبر آزمایش رئیس جمهور و همسرش مبتلا به کرونا شدند.  ترامپ قبل از بازگشت به کاخ سفید در کوران مبارزات انتخاباتی ، مدت کوتاهی در والتر رید بستری شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها