jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۹۲۴   ۱۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۴

با آغاز واکسیسناسیون کرونا در بریتانیا و آغاز آن طی چند روز آینده در آمریکا تلاش های بسیار زیادی در راستای تبلیغات جهت تشویق مردم برای تزریق این واکسن آغاز شده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، در راستای تشویق کردن مردم جهان به واکسن زدن ملکه انگلیس نیز واکسن را تزریق می کند.

دونالد ترامپ رییس جمهور شکست خورده آمریکا نیز برنامه هایی برای یک نمایش تلویزیونی داشت ؛ در واقع تزریق واکسن کرونا به صورت زنده از تلویزیون.

یک مقام کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد ترامپ مایل است واکسن کرونا را برای تشویق مردم به زدن آن به صورت زنده تزریق می کند اما این برنامه او منتفی شده است چرا که ترامپ قبلا به کرونا مبتلا شده و نیازی به تزریق واکسن ندارد. ترامپ گویا اطلاعی نداشته که واکسن برای مبتلایان به کرونا نیست، بلکه یک روش پیشگیری برای کسانی است که تا به حال این بیماری را نگرفته اند.

در اوایل ماه اکتبر آزمایش رئیس جمهور و همسرش مبتلا به کرونا شدند.  ترامپ قبل از بازگشت به کاخ سفید در کوران مبارزات انتخاباتی ، مدت کوتاهی در والتر رید بستری شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

همه بچه‌های ابو رجب

همه بچه‌های ابو رجب

داعش که حس می‌کرد دیگر دارد نفس‌های آخرش را می‌کشد، زورهای آخرش را هم می‌زد و روزهای سختی را برای رزمندگان سوریه ساخته بود. ما آن روزها در خط‌مقدم جنگ و با تیم مستندسازی رفته بودیم اما قرارمان به ساختن مستند نبود.

نامه‌ای به یک استاندار نگران

نامه‌ای به یک استاندار نگران

شما در هر چیزی که تخصص داشته باشید، جهان را از همان پنجره می‌بینید. البته لزوما صادق نیست، اما رایج است. من یک لیست دارم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر