jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۵۰۰   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۳

فرمانده انتظامی یزد گفت: با تلاش ماموران پلیس و همکاری مردم ۲ آدم ربا در کمتر از ۱۲ ساعت در استان شناسایی و دستگیر و فرد ربوده شده آزاد شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایرنا، سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک مورد آدم ربایی در میبد، بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی آدم ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

۲ آدم‌ربا در کمتر از ۱۲ ساعت در یزد دستگیر شدند

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد گروگانگیران به دلیل اختلاف حساب یک و نیم میلیارد ریالی در خرید و فروش کاشی، با گروگان قرار ملاقات گذاشته و وی را ربوده و سپس با یک دستگاه خودرو سواری پژو از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی یزد تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان میبد با تلاش بی وقفه و اقدامات فنی و پلیسی، خودروی آدم ربایان را ردگیری و موقعیت آن را در شهرستان مهریز شناسایی کردند.

سردار بهدانی فرد با اشاره تشکیل تیم عملیاتی از ماموران پلیس میبد و مهریز افزود: ماموران در عملیاتی ضربتی خودروی متهمان را در کمربندی مهریز متوقف و گروگانگیران را دستگیر و فرد ربوده شده را از چنگال آنها رها کردند.

فرمانده انتظامی یزد خاطر نشان کرد: گروگانگیران قصد انتقال گروگان خود به شرق کشور را داشتند که با درایت و تیزهوشی ماموران پلیس در این مدت پس از ارتکاب آدم ربایی؛ شناسایی، دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها