jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۴۶۴   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۴

رسانه‌های روسی از دستگیری مردی به اتهام قتل بیش از ۲۶ زن میانسال خبر دادند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایران آنلاین،  بازپرسان روسی مردی را دستگیر کردند که به ادعای آنان به سرقت و قتل ۲۶ زن میانسال در فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ اقدام کرده است.

دستگیری

بنابر اعلام پلیس روسیه این مرد ۳۸ ساله که قفل ساز است پیش از این نیز به اتهام سرقت دستگیر شده بود.

این متهم با نام "دیوانه ولگا" شناخته شده است چرا که به ارتکاب چندین جرم و قتل در مناطقی از رود ولگا در روسیه اقدام کرده است.

روز گذشته (سه شنبه) پلیس روسیه اعلام کرد: این مرد مورد بازجویی قرار گرفته و به پرسش‌های آنان پاسخ داده است.

گفته شده دستگیری متهم نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی و تجزیه و تحلیل بیولوژیکی بوده که نشان می دهد اقدامات جنایی علیه زنان توسط یک فرد انجام شده است. همچنین این ادعا مطرح شده که به نظر الگوی تعدادی از اقدامات مهاجم با رفتار فرد دستگیر شده مطابقت داشته است.

 سال گذشته پلیس روسیه جایزه‌ای به مبلغ سه میلیون روبل در ازای ارائه اطلاعاتی که منجر به دستگیری دیوانه ولگا شود در نظر گرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر