jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۷۹۹   ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۳

تیم عملیاتی کلانتری ۱۳۰ نازی آباد

دستگیری جاعلان و کشف ۱۵۰ میلیون ریال چک پول تقلبی

تیم عملیاتی کلانتری ۱۳۰ نازی آباد موفق به شناسایی و دستگیری جاعلانی شدند که چک پول‌های تقلبی تهیه می‌کردند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از صدا و سیما، ماموران کلانتری پس از هماهنگی با مقام قضایی، نیمه شب به مخفیگاه متهمان، مراجعه کردند و متهمان را در حالی که در حال شمارش پول‌های تقلبی بودند، دستگیر کردند.
 
دستگیری جاعلان و کشف ۱۵۰ میلیون ریال چک پول تقلبی
دو متهم به نام‌ها امین و فرهاد دستگیر شدند و پس از بازرسی از مخفیگاه آنان، یکصد وپنجاه میلیون ریال چک پول تقلبی، کشف شد.
متهمان پس از دستگیری و اعتراف به نگهداری چک پول‌های تقلبی، به همراه اموال کشف شده به دادسرا منتقل شدند، اما تحقیقات در خصوص مراحل و روند تهیه و چاپ این چک پول‌ها و رسیدن به فرد با افراد احتمالی مرتبط با این پرونده، همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر