jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۳۲۱   ۰۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۶

فرمانده انتظامی قرچک در جنوب شرق استان تهران خبر داد؛

دستگیری کلاهبردار فضای مجازی با ۲۸ شاکی در قرچک

فرمانده انتظامی قرچک از دستگیری کلاهبردار فضای مجازی در پوشش فروشنده گوشی با ۲۸ شاکی در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم با قید وثیقه راهی زندان شده است.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ نجم الدین مرادی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری کلاهبردار فضای مجازی در پوشش فروشنده گوشی با ۲۸ شاکی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: متهم با قید وثیقه راهی زندان شده است.
 
دستگیری کلاهبردار فضای مجازی با ۲۸ شاکی در قرچک
مرادی با در تشریح جزئیات چگونگی کلاهبرداری این متهم گفت: متهم با فعالیت در سایت دیوار مبلغی را اخذ می کرده اما به جای کالای اصل گوشی تقلبی را به منزل خریداران می فرستاده که با شکایت و شناسایی مالباختگان. زندانی متهم کار شناسایی بقیه مالباختگان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی قرچک با اشاره به اینکه فرد دیگری نیز اقدام به خرید و فروش و تعمیر غیر مجاز اسلحه در فضای مجازی می کرده نیز عنوان کرد: این فرد هم دستگیر شده است.
وی افزود: از مخفیگاه متهم خرید و فروش و تعمیر اسلحه ۴ قبضه تپانچه و۵ قبضه سلاح لوله بلند که برابر نظریه کارشناسان سلاح شناسی مورد شکاری دست ساز و شبهه سلاح قاچاق و دارای قدرت تخریب بالا هستند کشف شده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر