jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۸۹۳۷   ۰۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۳

دادستان شهرستان دزفول

دستگیری ۲۷ سارق مسلح در دزفول

دادستان دزفول گفت: ۲۷ سارق مسلح، زورگیر و متجاوز به عنف طی سلسله عملیات‌های ضربتی و هماهنگ توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس، منصور محمدی خباز دادستان شهرستان دزفول اظهار کرد: این عملیات ظرف مدت یک هفته و با نظارت مستقیم دادسرای این شهرستان انجام شد.
وی افزود: در سلسله عملیات‌های صورت گرفته، یک باند سه نفره سرقت مسلحانه و متجاوز به عنف، یک باند چهار نفره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و یک باند ۱۰ نفره سرقت مسلحانه خودرو منهدم شدند.
 
دستگیری ۲۷ سارق مسلح در دزفول
محمدی خباز ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان ۶ خودرو، ۱۷موتورسیکلت و هفت تیغه قمه کشف و ضبط شد.
دادستان شهرستان دزفول گفت: همچنین در ادامه این عملیات، ۱۰ سارق کیف‌قاپ و سارق به عنف دستگیر شدند که در بازجویی‌ها به بزه ارتکابی اعتراف نموده و مقادیری اموال مسروقه شامل کیف زنانه، جواهرات و گوشی موبایل از مخفیگاهشان کشف شد.
منصور محمدی خباز تصریح کرد: این طرح‌ها با قدرت هرچه بیشتر جهت بالا بردن ضریب امنیت شهروندان در شهرستان دزفول ادامه می‌یابد.
وی بیان کرد: دستگاه قضا و نیروی انتظامی دزفول در چارچوب قانون و بدون هیچ گونه مماشاتی با هنجارشکنان و برهم زنندگان امنیت عمل خواهند کرد و این افراد بدانند که برای ادامه هنجارشکنی‌های خود هیچ حاشیه امنی ندارند و در سریع‌ترین زمان ممکن دستگیر و به سزای اعمال مجرمانه خود می‌رسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر