jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۴۰۹۴   ۱۰ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۵۲

آخرین فرصت کاهش دستمزدها روز پنج‌شنبه

خطر ورشکستگی برای بارسلونا

یک رسانه اسپانیایی مدعی است در صورت مخالفت بازیکنان بارسلونا با کاهش دستمزدها این باشگاه در معرض ورشکستگی قرار می‌گیرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، رادیو اسپانیایی RAC1 اعلام کرد در صورتی که بازیکنان بارسلونا با کاهش دستمزدهایشان مخالفت کنند باشگاه در معرض ورشکستگی قرار می‌گیرد. بر اساس این گزارش وکلای باشگاه و بازیکنان در این باره ملاقات کرده و مذاکره کرده اند. بازیکنان بارسا باید قبل از روز پنج شنبه این هفته با کاهش 190 میلیون یورویی دستمزدشان موافقت کنند.

 

 

رادیو RAC1 می‌گوید بارسلونا با وضعیت پرمخاطره‌ای روبرو است. در صورتی که تا روز پنج شنبه این توافق حاصل نشود بارسلونا با خطر اعلام ورشکستگی در ماه ژانویه مواجه خواهد شد. یکی از نگران کننده ترین مسائل وضعیت لئو مسی است که تصمیم گرفته قرارداد خود را تمدید نکند و باشگاه باید به خاطر رسیدن او به پایان قرارداد قبلی اش به مسی پاداش پرداخت کند.

 

          خطر ورشکستگی برای بارسلونا

 

کارلس توسکتس رئیس کمیته مدیریت بارسا که بعد از استعفای بارتومئو و هیات مدیره کنترل باشگاه را موقتاً بر عهده دارد هفته گذشته با اشاره به دشواری وضعیت اقتصادی باشگاه گفت: " نگرانی اصلی ما وضعیت مالی باشگاه است. اپیدمی کرونا تاثیر شدیدی بر باشگاه داشته. باشگاه ما به توریسم متکی است و حالا همه این درآمد از بین رفته".

 

 

اپیدمی کرونا تاثیر ویرانگری بر درآمدهای مالی باشگاه بارسلونا داشته و به نظر می‌رسد این شرایط دست کم تا پایان فصل جاری ادامه داشته باشد. فروشگاه‌های رسمی و موزه بارسلونا بخش مهمی از درآمدشان را از دست داده اند و مبلغ نقدی ناشی از حضور در لیگ قهرمانان که توسط یوفا به باشگاه‌ها پرداخت می‌شود هم امسال به شدت کاهش یافته.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر