jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۸۷۳۶ ۱۴ مهر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۹

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک انبار لاستیک در خیابان پامنار خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سید جلال ملکی در گفتگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ١٨:١۴ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه آتش‌ سوزی در یک انبار کالا در خیابان امیرکبیر، خیابان پامنار به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش‌ سوزی گاراژی به وسعت حدود ٨٠٠ متر بود که چندین باب مغازه در آن واقع شده بود. در بخش شرقی این گاراژ یک ساختمان دو طبقه قدیمی واقع شده بود که در طبقه بالایی آن چند حجره وجود داشت.

ملکی افزود: این حجره‌ها حدود ٣٠٠ متر وسعت داشت که در قسمت سقف‌های شیروانی آن حریق رخ داده بود. حریق به بخشی از مغازه‌ها سرایت کرده بود که البته باید نقطه آغاز حریق توسط کارشناسان بررسی شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار کرد: آتش به سرعت در حال گسترش بود که خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان از سرایت به اطراف جلوگیری شد.

وی با بیان اینکه این حادثه تاکنون مصدومی نداشته است، گفت: بخشی از سقف مغازه‌ها تخریب شد و در حال حاضر آتش خاموش شده و نیروها در حال لکه‌گیری اجناس هستند.

به گفته وی، داخل این انبار غالباً لاستیک، رینگ و لوازم این‌چنینی خودرو نگهداری می‌شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر