کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی تبعیض آمیز به نمایندگان سعودی در دوحه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا دو هتل جداگانه ترتیب داد.
کد خبر: ۱۲۷۴۷۴۹

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا این روزها در حال تدارک امکانات لازم برای استقرار کاروان های نمایندگان غرب آسیا برای حضور در دوحه در ادامه لیگ قهرمانان آسیا 2020 است.

طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات در قطر، قرار است نمایندگان کشورها به صورت جدا از هم در یک هتل اقامت کنند. یعنی نمایندگان ایران در یک هتل و نمایندگان دیگر کشورها به صورت مجزا در یک هتل اقامت داشته باشند.

اما سعودی ها از هفته گذشته به این حکم AFC اعتراض کردند و خواهان هتل های جداگانه برای تیم های خود شدند. در نهایت کنفدراسیون آسیا برای سعودی ها استثنا قائل شد و اعمال نفوذ سعودی در بالاترین سازمان فوتبال آسیا جواب داد.

طبق گزارش نشریه «الریاضیه» بعد از مذاکرات رئیس فدراسیون عربستان با داتو دبیرکل AFC، در نهایت قرار شد نمایندگان عربستان در این رقابت ها دو هتل اقامت داشته و نمایندگان بقیه کشورها در یک هتل اقامت کنند.

در نتیجه این اقدام تبعیض آمیز کنفدراسیون آسیا، کاروان تیم های الهلال و التعاون در یک هتل و کاروان تیم های الاهلی و النصر هم در هتل دیگری سکونت خواهند کرد.

در این رقابت ها استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو نمایندگان ایران هستند و طبق اعلام AFC باید تمام این 4 کاروان در هتل ازدان دوحه اقامت کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها