jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۶۷۱   ۰۷ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۰:۲۰

اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا شنبه دمای هوای تهران ۳ درجه گرمتر شده و از ۳۱ به ۳۴ درجه سانتی‌گراد می رسد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی روز پنجشنبه هواشناسی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان تهران افزایش ابر  انتظار می‌رود.  
همچنین در روزهای یکشنبه و دوشنبه هوای تهران خنک می شود.
بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه ۳۱ و ۲۰،  جمعه  ۳۲و ۲۲، شنبه ۳۴و ۲۱، یکشنبه ۳۲ و ۲۰ و دوشنبه ۳۱ و ۲۰  درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.
ورامین با ۳۳ درجه و فیروزکوه با ۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها