بچه معروف ها در هفته اخیر چه کردند؟

رسوایی به وقت سلبریتی

سلبریتی ها تافته جدابافته نیستند، هوش و استعداد بیشتری ندارند و با این اوصاف نباید امتیاز ویژه ای نسبت به سایر اعضای جامعه داشته باشند. سلبریتی فقط مختص به یک کشور نیست و کشورهای مختلف سلبریتی های خودشان را دارند.
کد خبر: ۱۲۷۱۰۴۷

به گزارش جام جم آنلاین ، سلبریتی یعنی فرد مشهور. حالا این شهرت می خواهد بر اساس ورزش باشد و یا هنر. حتی سیاستمدران و اقتصاددانان هم می توانند سلبریتی باشند.

ایران هم تا دلتان بخواهد سلبریتی دارد. از ورزشکار و هنرمند گرفته تا سیاستمدار و حتی چهره های اقتصادی و فرهنگی.

رشد شبکه های اجتماعی در چند سال اخیر باعث شده تا این سلبریتی ها بیشتر و بهتر دیده شوند و حتی برخی از آنها سلبریتی بودن خود را از همین شبکه های اجتماعی به دست آورده اند.

روال سه سال گذشته نشان می دهد حداقل سلبریتی های ایرانی در موقعیت های مختلف اجتماعی بسیار پربحث و انتقادبرانگیز ظاهر شده اند. از آن آقای هنرمند گرفته که با ژست بی موقع خود در زلزله سرپل ذهاب انواع و اقسام تحقیرها و توهین ها را به جان خود خرید تا اقدام هنرپیشه زن برای معرفی شربت کرونا در اوج شیوع این بیماری در ایران.

در هفته ای که گذشت  سلبریتی های ایرانی باز هم جنجال های زیادی به پا کردند که البته جنس این دست از جنجال ها قابل مقایسه با گذشته نبود.

 

حرکت باورنکردنی سردار

زنیت سن پترزبورگ قهرمان روسیه شده. آنها جشن قهرمانی خود را با یک پیروزی پر گل ثبت کردند آن هم در دیداری که سردار آزمون مهاجم ملی پوش ایران دو گل برای تیم زنیت به ثمر رساند.

طبیعی است که بعد از مسجل شدن قهرمانی باید جشن به پا شود که البته با توجه به شیوع کرونا این جشن به رختکن منتقل شد.

اما سردار آزمون و هم تیمی اش در رختکن حرکتی از خود نشان دادند که باعث مبهوت شدن یکی از اعضای کادر فنی شد. فیلم مربوط به شادی غیرمعمول این دو بازیکن ایرانی و روسی به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد و واکنش های زیادی را برانگیخت. حتی اکنون خبر از احتمال محرومیت چند ماهه سردار آزمون از بازی در رقابت های باشگاهی و محرومیت دائمی او از تیم ملی فوتبال ایران به گوش می رسد که البته هنوز هیچکدام تایید نشده است.

سر زدن چنین حرکتی از سردار آزمون آن هم در رختکن بسیار عجیب است. او نمی داند یک ستاره است و هر حرکت او به دقت زیر نظر قرار دارد؟ و آیا اینکه اصلا نمی دانست در رختکن دوربین وجود دارد و فردی در حال فیلم گرفتن است؟

سردار آزمون یک رسوایی را رقم زده است و این جنجال به زودی فروکش نمی کند. البته آنهایی که سخت گیر نیستند و خوشبینانه به ماجرا نگاه می کنند می گویند شاید سردار آزمون هیچ قصدی نداشته. شاید هم واقعا مسئله همین است. اما به هر حال یک ندانم کاری فعلا او را به دردسر عظیمی انداخته است که به این زودی فراموش نمی شود.

هنوز هیچ یک از اعضای فدراسیون فوتبال در رابطه با این اتفاق صریحا صحبت نکرده اند اما از راهروهای فدراسیون خبر می رسد کمیته اخلاق دست به کار شده و به زودی این فوتبالیست ایرانی با محرومیت سنگینی روبرو خواهد شد.

 

افشانی، از هفت تیر کشی تا کتک زدن مادر زن

محسن افشانی با آن چهره معصوم سریال ترانه مادری هرگز قرار نبود به یکی از پرحاشیه ترین سلبریتی های ایرانی تبدیل شود اما حداقل در یک سال اخیر ثابت کرده او بیشتر برای حاشیه سازی آفریده شده تا هنرپیشگی. مجری و هنرپیشه سابق تلویزیون که عاشقانه هایش برای همسرش در اینستاگرام گوش فلک را کر کرده بود سال گذشته ابتدا به دلیل هفت تیر کشی نمایشی در اتومبیل دستگیر شد و اکنون هم به دلیل ضرب و شتم همسر، مادر همسر و کارگر منزل همسرش تحت تعقیب قضایی قرار دارد. شایعه شده که او همسرش را تهدید کرده که اگر برای طلاق مبلغ مشخصی به او نپردازد عکس های خصوصی او را پخش می کند!

مسائلی که همسر افشانی در رسانه ها عنوان کرده بسیار یک طرفه است و هنوز با واکنش محسن افشانی روبرو نشده اما به هر حال تمامی این اتفاقات دنباله ای بر حاشیه های او در یک سال اخیر به شمار می رود.

بنا بر ادعای همسرش هفته آینده حکم مربوط به پرونده او در خصوص تهدید همسرش مبنی بر انتشار عکس های خصوصی هفته آینده صادر خواهد شد. آیا یک سوء سابقه دیگر در پرونده این هنرپیشه سابق درج خواهد شد؟  و آیا اینکه با این حجم از رسوایی و حاشیه او را باز هم در قامت یک هنرپیشه خواهیم دید؟

او آخرین بار سال 95 مقابل دوربین به میدان رفته بود و در چهار سال اخیر فقط با اینستاگرام و کارهای عجیب و غریب مدام نامش بر سر زبان ها می افتاد.

 

کاسبی با عنوان «مدرسه فوتبال»

فصل داغ تابستان بهترین زمان برای استفاده از اوقات فراغت است اما امسال دیگر خبری از آن شرایط گذشته نیست چرا که ویروس کرونا تمامی جامعه را در بر گرفته و نمی توان انتظار داشت فعالیت های ورزشی به خصوص مدارس فوتبال به روال قبل به کار خود ادامه دهند. اما برخی از مدارس فوتبال بدون در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی و صرفا به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به راه اندازی دوره های ویژه تابستانی کردند آن هم با حضور سلبریتی های فوتبالی. معرفی فلان چهره سرشناس فوتبال به عنوان مدیر یک آکادمی فوتبال بهترین بهانه برای سودجویی خطرناک از والدین کودکان و نوجوانانی است که بدون در نظر گرفتن شرایط بسیار خطرناک شیوع کرونا در کشور اقدام به ثبت نام فرزندانشان می کنند.

فعالیت برخی مدارس فوتبال با مشارکت برخی فوتبالیست‌های مشهور، صرفا به مسیری برای کسب درآمد هرچه بیشتبر تبدیل شده است و در این بین خلا نظارتی دستگاه های مسئول و غفلت خانواده‌ها، بسیار محسوس است.

 

حکایت دنباله دار سلبریتی ها

در سالی که فقط چهار ماه از آن گذشته رسوایی های دیگری از سلبریتی ها شنیده بودیم، از ماجرای انتشار عکس غیراخلاقی رامین رضاییان تا توهین سحر قریشی به یک پاکبان.

حکایت دنباله دار سلبریتی های وطنی فعلا ادامه دارد...

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها