jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۳۵۸   ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۹

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد کامیون‌ها غیر از مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 امروز 10 اردیبهشت و همچنین از ساعت 6 تا 24 دو روز آینده ممنوع است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در اغلب جاده‌ها روان است.

وی افزود: دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان، هراز، آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهند.

ترافیک در محورهای منتهی به تهران و باران در جاده‌های 9 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در آزادراه قزوین ـ کرج بین مقطع ساسانی تا پل فردیس ترافیک نیمه‌سنگین و در آزادراه ساوه ـ تهران محدوده نسیم‌شهر ترافیک سنگین است.

محرابی‌نیا ادامه داد:‌ در حال حاضر در برخی جاده‌های استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، چهارمحال و بختیاری،‌اصفهان، همدان، مازندران، اردبیل، گیلان و کردستان شاهد بارش باران هستیم.

افزایش تردد خودرو در جاده‌ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: طبق اطلاعات 2237 دستگاه ترددشمار در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد و در همین مدت ترافیک نسبت به مدت مشابه روز قبل 1.3 درصد افزایش داشت.

آزادراه کرج ـ تهران و بالعکس پر ترافیک‌ترین جاده کشور

محرابی‌نیا اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه‌های کرج ـ تهران، تهران ـ کرج و کرج ـ قزوین پر ترافیک‌ترین جاده کشور بود.

محدودیت ترافیکی جاده‌های منتهی به شمال تا 13 اردیبهشت

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت:‌در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 12 اردیبهشت از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال و کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است،‌ با اعلام پلیس راه در محل تردد از ساعت 18 تا 24 روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها ممنوع است.

وی افزود: در محور هراز تردد کامیون غیر از عاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 27 امروز همچنین از ساعت 6 تا 24 دو روز آینده ممنوع است.

انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی

محرابی‌نیا اظهار داشت: در حال حاضر 11 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است که در این باره می‌توان به محورهایی نظیر قزوین ـ همدان، رودبار ـ قلعه‌گنج، رودبار ـ کهنوج، پونل ـ خلخال، سی‌سخت ـ پادنا، شمشک ـ دیزین و منطقه 4 آزادراه تهران ـ شمال اشاره کرد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد به دلیل عملیات نصب سامانه‌های مدیریت راه و پایش تصویری و سیستم‌های هوشمند تأسیسات تونل‌ها مسدود و محورهای جایگزین هراز، کندوان و فیروزکوه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر