jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۳۱۳ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۱

لیونل مسی خیلی وقت است که جایگاهی فراتر از یک بازیکن در باشگاه بارسلونا پیدا کرده است. این اسطوره بزرگ بارسلونا اکنون تصمیمات مهم و کلانی در باشگاه متبوع خود اتخاذ می کند.

به گزارش جام جم آنلاین، لیونل مسی اکنون در بارسلونا دیگر فقط یک شماره 10 گلزن و گل ساز نیست، او حتی دیگر بازیکنی هم نیست که فقط توپ طلا می برد. نقش او در بازوبند کاپیتانی هم توصیف نمی شود و فراتر از این حرف هاست. مسی یکی از بزرگ ترین تصمیم گیرندگان باشگاه بارسلونا است و در رابطه با مسائل مختلف اظهار نظر می کند.

اما بزرگ ترین تصمیم گیری های کلان مسی به سه مورد اختصاص دارد.

مورد نخست به خرید و فروش بازیکن اختصاص دارد. اکنون همه هواداران بارسلونا می دانند این مسی است که تصمیم می گیرد چه کسی باید برود و چه کسی باید بیاید. لیست خرید و فروش بازیکن تا حدودی در دست اوست.

او در آخرین نمونه دستور به فروش بازیکن ستاره بزریلی را به باشگاه داده است.البته کوتینیو اکنون به طور قرضی در بایرن مونیخ بازی می کند اما مسی تمایلی به بازگشت این بازیکن ندارد. او حتی می خواهد عثمان دمبله هم به فروش برود.

هم دمبله و هم کوتینیو با مبالغ کلانی راهی بارسلونا شدند اما برای این تیم کارایی نداشتند.

گزارش سایت کپ اسپانیا حاکی از این است که مسی حتی در تعیین دستمزد بازیکنان به خصوص برای خودش نقش هنگفتی دارد.

انتخاب سرمربی برای باشگاه دیگر نقش بزرگ مسی در بارسلونا به شمار می رود.

در رابطه با نفوذ مسی در بارسلونا نمونه های متعددی وجود دارد، او حتی در رابطه با تعیین آشپز باشگاه و دیگر مسائل مربوط به مدیریتی و فنی از جمله تعیین اردو و حتی زمان بندی نقش بسیار زیادی دارد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر