jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۴۲۸ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۶

حدود یک سال پیش بود که علی دایی سرمربی سابق سایپا مصاحبه تند و تیزی را درباره مدیران سایپا و کیفیت پایین محصولات این کارخانه انجام داد. این مصاحبه در نهایت منجر به اخراج آقای گل جهان از سایپا آن هم به فاصله چند هفته مانده به پایان لیگ شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، اخراج علی دایی با جنجال زیادی صورت پذیرفت و بلافاصله ابراهیم صادقی جانشین او شد. پس از چند هفته خبرهایی به گوش رسید مبنی بر اینکه به تیم های لیگ برتری «سفارش» شده تا علی دایی را به عنوان سرمربی جذب نکنند! در حالی که این شایعه به واقعیت نزدیک بود در اواسط فصل بیستم علی دایی به چند پیشنهاد خوب پاسخ منفی داد. اکنون برای نخستین بار در تمام سال های اخیر است که دایی در فوتبال حضور ندارد. 

اما خبرهای درگوشی اکنون حاکی از خبرهای جدیدی برای دایی است. بر اساس آخرین اخبار منبع آگاه، علی دایی به زودی با تغییر و تحولات مدیریتی در سایپا به این تیم به عنوان سرمربی برمی گردد!

اخبار منبع آگاه حاکی از آن است که حبیب کاشانی نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه معرفی خواهد شد. 

کاشانی و دایی پیش از این در پرسپولیس با هم همکاری داشتند که البته با خاطرات بسیار تلخی به پایان رسید. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر