jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۴۱۵ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۲

بازیکنی که خوشگذرانی را به حضور در تمرینات پرسپولیس ترجیح داد حالا یکی از طلبکاران بالقوه این تیم محسوب می شود!

به گزارش جام جم آنلاین ، سایت پرسپولیس نوشت:مهدی خواجه‌وند اظهار داشت: فیفا رای صادره در پرونده نیلسون کوره‌آ را صادر و به باشگاه ابلاغ کرده است.

باشگاه پرسپولیس پیش از این و در گذشته در دو مقطع متعهد شده بود که نسبت به اجرای توافق و تسویه مطالبات این بازیکن اقدام کند که این امر محقق نشد و در نهایت فیفا رای خود مبنی بر پرداخت ۸۳ هزار دلار به این بازیکن را اعلام کرد. این رای مانند دیگر احکام قابل تجدید نظرخواهی است که بر این اساس، در مهلت قانونی نسبت به درخواست مشروح رای اقدام خواهد شد که پس از دریافت آن ۲۱ روز فرصت برای ارسال لایحه وجود خواهد داشت.

پاسخ نامه وکیل استوکس ارسال خواهد شد

خواجه‌وند در تشریح آخرین وضعیت حقوقی درباره استوکس نیز اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس پیش از این در دو مرحله با ارسال نامه به این بازیکن و وکیل وی خواهان حضور او در ایران و شرکت در تمرینات و مسابقات طبق مفاد قرارداد شده بود که این بازیکن به بهانه‌های مختلف از این امر استنکاف نموده و از انجام تعهدات قراردادی خود سر باز زده است. در این ارتباط در روزهای گذشته نامه‌ای از وکیل این بازیکن دریافت شد که در جریان آن، استوکس ضمن تشکر از باشگاه به دلیل مرخصی که به وی داده شد (!)، ۲۰ هزار دلار از دستمزد خود را نیز مطالبه کرده است.

به این ترتیب، ما پاسخ این نامه را طبق روال حقوقی ارسال خواهیم کرد و پروسه پیگیری قراردادی و حقوقی در ارتباط با تعیین وضعیت این بازیکن نیز از سوی باشگاه پیگیری خواهد شد.

استیناف‌خواهی در پرونده بودیمیر دوشنبه ارسال می‌شود

وی درباره اقدام باشگاه در پرونده بودیمیر ادامه داد: با توجه به این که مشروح رای را چندی پیش دریافت کردیم، لایحه برای استیناف‌خواهی در مهلت قانونی تنظیم شد. این لایحه دوشنبه با توجه به این‌که اقدامات اداری مربوط به آن نیز از سوی باشگاه انجام شده است، برای فیفا ارسال می‌شود.

پرونده شکایت پرسپولیس از کالدرون و دستیاران وی وارد هیئت داوری شد

مدیر امور حقوقی پرسپولیس درباره وضعیت پرونده گابریل کالدرون و دستیاران وی اضافه کرد: در این موضوع، ما دعوای متقابلی را نسبت به آنها ارایه کردیم. فیفا در روزهای گذشته طی نامه‌ای اعلام کرد؛ طرف مقابل، پاسخ‌های خود را در قالب لایحه ارایه کرده و پرونده جهت صدور حکم به هیئت داوری ارجاع داده شده است.

پنج‌شنبه، زمان جلسه کمیته استیناف برای بازی پرسپولیس و سپاهان

مهدی خواجه‌وند در پاسخ به سوال ما درباره این‌که آیا مشخص است کمیته استیناف چه زمانی به پرونده بازی پرسپولیس و سپاهان از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر رسیدگی می‌کند یا نه؟ تصریح کرد: کمیته استیناف برای روز پنج‌شنبه تشکیل جلسه خواهد داد و از نمایندگان دو باشگاه نیز خواسته است در جلسه‌ای با این کمیته حضور پیدا کنند.

البته به اعتقاد ما، حکم بدوی از سوی کمیته انضباطی، با توجه به مستندات، آیین نامه بازی‌ها، گزارش‌های داور و ناظر مسابقه، نمایندگان فدراسیون فوتبال و فرماندهان نیروی انتظامی و اظهارات خود مدیرعامل وقت سپاهان و بازیکنان و عوامل تیم به درستی صادر شد. این حکم جامعه فوتبال و افکار عمومی را هم اقناع کرد. محتویات این پرونده شامل گزارش‌های رسمی از مجموعه اتفاقات، مستندات و اظهارنظرهای صورت گرفته کاملا روشن و شفاف است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر