jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۱۶۵ ۳۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۱

در طی چهار هفته 22 میلیون آمریکایی شغل های خود را از دست دادند که این آمار بالاترین میزان ممکن پس از رکورد بزرگ دهه 20 میلادی است.

به گزارش جام جم آنلاین ، نیویورک تایمز نوشت: در طی ماه اخیر بیکاران در ایالات متحده آمریکا به عدد 22 میلیون نفر رسید. بسیاری از این موقعیت های شغلی در 9 سال و نیم ایجاد شده بودند اما کرونا در عرض یک ماه آن را نابود کرد. البته در کنار کرونا، رکورد اقتصادی ایالات متحده آمریکا نقش زیادی در بیکار کردن این تعداد از مردم این کشور را داشته است. پنج شنبه گذشته بیش از 5.2 میلیون نفر دیگر به کل بیکاران آمریکا اضافه شدند. این نرخ در پی قرنطینه اجباری و تعطیلی بسیاری از مشاغل به وجود آمده است.

ایالات متحده آمریکا اکنون به مرکز جهانی کرونا تبدیل شده است و تا این لحظه نزدیک به 37 هزار و 158 نفر در این کشور جان خود را از دست داده اند.

نیویورک بیشتر از هر منطقه دیگری در آمریکا به مرکز ویروس کرونا تبدیل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر