jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۷۲۹ ۲۵ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۸

کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخچه برخی از لوگوهای باشگاه های فوتبال را معرفی کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا این روزها به دلیل تعطیلی مسابقات به ارائه عنوان گزارش ها و نظرسنجی ها به دنبال مشغول نگاه داشتن مخاطبان خود است.

در همین راستا در جدیدترین ابتکار به بیان تاریخچه برخی از لوگوهای باشگاه های فوتبال آسیا پرداخت. لوگوی پرسپولیس یکی از آنها بود.

AFC درباره پرسپولیس نوشت: این باشگاه لوگوی خود را از مکان تاریخی پرسپولیس، پایتخت امپراطوری هخامنشیان گرفته است. بدین ترتیب این لوگو یکی از نشانه های بارز ایران باستان است. این تیم تهرانی در طول سالیان گذشته بارها لوگوی خود را تغییر داد و با نماد گاوه که نمادی از بهره وری شناخته می شود.

یک جام در بالای لوگوی باشگاه قرار دارد که نشان دهنده دستاوردهایش است. درحالیکه حلقه های المپیک در زیر لوگو نماد یکی از تیم های عالی ورزشی ایران است. در سال 2012 پیش از دربی 74 پرسپولیس لوگوی خود را بروز کرد و در این لوگوی جدید نام پرسپولیس به فارسی و انگلیسی اضافه شد.

سایت AFC در پایان یک نظرسنجی ام گذاشته تا کابران لوگوی محبوب خود را انتخاب کنند. لوگوهای تیم های  القادسیه کویت، ججو یونایتد، ناگویا، بنگال شرقی و پسیپورا نیز در این نظرسنجی حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر