تمهیدات ترافیکی یوم الله ۲۲ بهمن

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای برپایی هر چه با شکوه‌تر یوم‌الله 22 بهمن را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۲۴۶۹۳۶
تمهیدات ترافیکی یوم الله ۲۲ بهمن

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای برپایی هر چه با شکوه‌تر یوم‌الله 22 بهمن اشاره و اظهار داشت: از ساعت 22 دوشنبه ترمینال غرب (پایانه غرب) تهران مسدود خواهد شد و ورود و خروج اتوبوس‌های مرتبط با پایانه غرب به پایانه جنوب منتقل می‌شود.

رئیس پلیس راهور پایتخت ادامه داد: مردم می توانند از ساعت 22 که ترمینال غرب بسته می شود تا فردای آن روز و پایان مراسم، از ترمینال جنوب به عنوان جایگزین پایانه غرب استفاده کنند.

وی گفت: از ساعت 22 امشب رینگ داخلی میدان آزادی مسدود خواهد شد و اجازه تردد وسایل نقلیه را نخواهیم داد چرا که این مکان در اختیار ستاد برگزاری قرار می گیرد تا شرایط لازم را فراهم کنند و اگر لازم است جایگاهی نصب شود اقدامات لازم انجام شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: از ساعت 24 امشب محدودیت توقف خودروها را در خیابان های انقلاب و آزادی حد فاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی را خواهیم داشت.

سردار مهماندار درباره محدودیت‌ توقف خودروها گفت: محدودیت توقف خودرو از 12 شب شامل بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی، هم چنین در بزرگراه محمد علی جناح از میدان صادقیه تا میدان آزادی و در بزرگراه شهید لشگری یا همان جاده مخصوص از پل صنایع هوایی تا میدان آزادی خواهد بود.

وی بیان کرد: از ساعت 12 شب به بعد اگر خودرویی در این محل ها پارک کرده باشد مامورین سعی می کنند با مالک تماس بگیرند و راهنمایی کنند تا خودرو را از محل خارج کنند، در غیر این صورت همکاران اجباراً خودرو را به پارکینگ منتقل می کنند.

به گفته رئیس پلیس راهور پایتخت، از ساعت 7 صبح محدودیت تردد از میدان امام حسین تا میدان آزادی اجرا می شود.

سردار مهماندار یادآور شد: همین محدودیت 7 صبح برای بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی، بزرگراه محمد علی جناح از میدان صادقیه تا میدان آزادی و در جاده مخصوص از آزادگان تا میدان آزادی اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به هماهنگی که پلیس راهور با همه سازمان های دست اندرکار در حوزه ترافیک داشته‌اند، گفت: نقاطی که لازم است اتوبوس های شرکت واحد مستقر شوند و خدمات لازم را مخصوصاً در پایان مراسم ارائه دهند با بنر و تابلو در طول مسیر مشخص می شوند.

رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به افرادی که پرواز دارند و باید در ساعت راهپیمایی به فرودگاه مهرآباد بروند، گفت: برای کسانی که بلیط هواپیما دارند و لازم است به فرودگاه مهرآباد دسترسی داشته باشند پیش بینی های لازم را کردیم و می توانند از طریق بزرگراه شهید همت و شهید حکیم دسترسی به بزرگراه شهید ستاری داشته باشند. در انتها به بیرون حرکت می کنند و وارد جاده مخصوص می شوند و بعد وارد خیابان فرودگاه شده و دسترسی به ترمینال های فرودگاه مهرآباد را دارند.

سردار مهماندار ادامه داد: برای خروج از فرودگاه هم خیابان معراج در دسترس خواهد بود که می توانند از آن طریق به میدان آزادی، آیت الله سعیدی و بعد جاده قدیم تهران-کرج دسترسی داشته باشند و مسیر خود را انتخاب کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها