jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۴۰۲۷   ۱۴ دی ۱۳۹۸  |  ۱۴:۱۴

علیرضا جهانبخش با پشت سر گذاشتن روزهای تلخ و تیره چند ماه گذشته حالا به قهرمان هواداران تیم تبدیل شده است.

تغییر دنیای جهانبخش در انگلیس

به گزارش جام جم آنلاین ، سایت «90 min» انگلیس در گزارشی به وضعیت هافبک ایرانی برایتون، گفت: هیچکس اعتقاد نداشت که علیرضا جهانبخش بعد از فصل ناموفق خود به همراه برایتون بتواند وضعیت خود را بهبود ببخشد و حتی تاجایی پیش برود که یکی بهترین گل های دهه اخیر در لیگ جزیره را به ثمر برساند.

برای این هافبک ایرانی که بعد از 19 هفته برای اولین بار در ترکیب اصلی برایتون قرار می گرفت، 3 دقیقه کافی بود تا دروازه بورنموث را باز کند. این اولین گل او به همراه تیمش بعد از 18 ماه بود که با اشک های او همراه بود.

درست 4 روز بعد در اولین روز سال 2020 در دیدار با چلسی از روی نیمکت وارد زمین بازی شد. پاتر تصمیم گرفت تا نیم ساعت به پایان بازی جهانبخش را وارد زمین بازی کند تا تغییری در نتیجه یک بر صفر ایجاد کند. جهانبخش پاسخ اعتماد پاتر را داد و با یک گل قیچی برگردان همه دنیا را مات و مبهوت کرد.

به نظر می رسد برایتون به دنبال گمشده خود بود ولی به جهانبخش توجهی نمی کرد. اما این عملکرد خوبش باعث شده تا احتمال ماندنش در برایتون قوت بگیرد چون این تیم نیاز به ثبات دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها