jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۵۳۴   ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

هشدار هفته

عشق در یک نگاه !

اگر در محل کار یا زندگی خود با فردی آشنا شدید که در همان نگاه اول شیفته شما شد و از همان لحظات اول آشنایی احساس کردید در زیر بارش مهربانی و صمیمیت و شیفتگی وی در حال غرق شدن هستید و حتی ثانیه ای ذهن شما از مغناطیس ابراز محبت و دلبستگی اش خارج نمی شود.

اگر هر دقیقه عنوان کرد همسر رویاهایش را یافته و از ویژگی های ظاهری و اخلاقی شما به طرز ماورایی و فراتصوری تعریف کرد و ظرف چند ساعت به شما پیشنهاد ازدواج داد و دست و دلبازانه عنوان کرد حاضر است تمامی مخارج جهیزیه و ازدواج را متقبل شود.
اگر شاهد بروز اغراق آمیز صفات عالیه انسانی همچون بخشش، نوع دوستی و گذشت و سخاوت در وجود وی بودید و سرگذشت
زندگی اش بی شباهت به فیلم های هندی نبود یا در کنار همه این ویژگی ها از صحبت هایش به
یک باره متوجه شدید با یک نخبه علمی یا دانشمند هسته ای و مخترع تحت تعقیب ابرقدرت ها روبه رو هستید و بعد در ادامه آشنایی و پس از این که تمام گنجایش ذهنی شما از فکر به این فرد پر شد و یک روز با یک پیشنهاد
وسوسه انگیز مالی مثل یک سرمایه گذاری خارجی یا خرید خودرو از راه رسید، شک نکنید با یک کلاهبردار حرفه ای طرف هستید .....
این افراد با جلب اعتماد قربانی و با پهن کردن
دام های وسوسه انگیز مالی به سرعت نقشه خود را پیاده می کنند تا قربانی به خودش بیاید و متوجه مال باختگی اش شود ناپدید می شوند !
خانم ها، به خصوص دختران کارمند مجرد طعمه مناسبی برای کلاهبرداران هستند. فرد مجرم با تصور برخورداری این دختران از پس انداز هر چند اندک و نیاز عاطفی آنان، از کانال های مختلفی از جمله محیط کار، خیابان و... وارد می شود. کلید موفقیت کلاهبرداران و اساس کار آنان برپایه
زنده کردن حس طمع ورزی قربانی برای کسب سودهای کلان مالی از راه های به ظاهر آسان است. دوست عزیز ! قبل از راه دادن افراد غریبه به فضای زندگی شخصی یا حتی قبل از برگزاری جلسه خواستگاری از صحت ادعاهای شغلی و هویتی و مالی فرد مورد نظر اطمینان حاصل کنید .

سروان سمانه مهربانی
کارشناس اداره اجتماعی پلیس آگاهی تهران بزرگ

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها