Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۲۳۹۱۲۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۵۴

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با جام جم آنلاین :

دولت دست در جیب مردم کرده است / لزوم راستی آزمایی ادعای دولت درباره کمک معیشتی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه راستی آزمایی درستی از سوی دولت در مورد انتخاب افراد واجد شرایط و فاقد شرایط دریافت بسته های معیشتی صورت نگرفته است گفت: قطعا در کمیسیون اقتصادی این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

دولت دست در جیب مردم کرده است / لزوم راستی آزمایی ادعای دولت درباره کمک معیشتی

علی اکبر کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با جام جم آنلاین، با بیان اینکه دولت ادعای پرداخت بسته های معیشتی به 60 میلیون ایرانی را دارد گفت: این در حالی است که هنوز دولت طی چند سال گذشته حاضر به تمکین از حذف یارانه بگیرانی که نیازمند نیستند، نیست چرا که معتقد است نمی تواند بطور دقیق این افراد را شناسایی کند.

وی افزود: حال دولت براساس چه مکانیسمی 60 میلیون نفر را حائز شرایط دریافت بسته معیشتی و در مقابل 25 میلیون نفر را فاقد این شرایط شناسایی کرده است.

این عضو کمیسیون اقتصادی تاکید کرد که نمی دانیم دولت با چه ساز و کاری این افراد را تعیین کرده است.
نماینده مردم اراک در مجلس ادامه داد: تا کنون گزارشی از دولت در مورد جزییات چگونگی تصمیم گیری در مورد افزایش قیمت بنزین همچنین بسته های معیشتی در کمیسیون اقتصادی نداشته ایم.

وی افزود: متاسفانه دولت دست در جیب مردم کرده و منابع را بیرون آورده و صرفا وعده کمک های معیشتی را داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر