jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۸۴۲ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

یک حساب کاربری توییتری معروف در فاش‌کردن تصاویر وسایل الکترونیکی قبل از رونمایی رسمی، به تازگی تصاویری از یک گوشی که گفته می‌شود طراحی نهایی گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۱۱ است، منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا ، مشهورترین افشاگر گوشی‌های هوشمند در توییتر با نام کاربری onleaks از اولین تصاویر گوشی سامسونگ گلکسی اس۱۱ رونمایی کرده که نشان می‌دهد دوربین سلفی از سمت راست در گلکسی اس۱۰ به وسط منتقل شده است.
این تصاویر همچنین یک مجموعه از دوربین‌ها را پشت این گوشی را نشان می‌دهد و نمایشگری که منحنی‌تر از گلکسی اس۱۰ است. همچنین موقعیت دکمه‌ها و موارد دیگر نسبت به مدل قبلی تغییر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر