jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۲۳۸۷۷۱ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۱:۳۸

بیش از ۴۰ هزار نفر دیدار راجر فدرر و الکساندر زورف را در پلاسا مکزیک تماشا کردند.

شکسته شدن رکورد تعداد تماشاگر تنیس در مسابقه فدرر +تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا ، برای نخستین بار میدان گاوبازی مکزیک به زمین تنیس تبدیل شد تا میزبان دیدار راجر فدرر و الکساندر زورف شود. پلاسا مکزیک شب تاریخی را سپری کرد و جشن کاملی در آنجا برقرار بود. ۴۰ هزار و ۵۱۷ تماشاگر شاهد دیدار دو تنیسور سوئیسی و آلمانی بودند و توانستند رکورد جدیدی را در این زمینه به ثبت برسانند. فدرر با نتیجه ۲ بر یک زورف را شکست داد. مرد شماره سه جهان ست نخست را ۶ بر ۳ واگذار کرد اما در ست های دوم و سوم جبران کرد و توانست ۶ بر ۴ و ۶ بر ۲ پیروز شود.

محبوبیت فدرر در میان مکزیکی ها بازی را تحت تاثیر قرار داده بود. تنیسور سوییسی برای هر امتیاز از هواداران درخواست سکوت می کرد (به دلیل قوانین بازی). هر امتیازش با تشویق هواداران همراه می شد تا جایی که زورف از آن ها خواست کمی او را نیز تشویق کنند!

این دیدار نه تنها رکورد حضور تماشاگر در یک بازی تنیس را شکست بلکه نشان داد چگونه فدرر در جهان محبوبیت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر