jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۳۷۱۳۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۲:۱۴

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت و گو با جام جم آنلاین:

آخرین وضعیت شکایت 100 دانشجو از مطهری

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اعلام کرد: شکایتی از۱۰۰ دانشجو از مطهری به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رسیده است که در نوبت قرار گرفته و قطعا در زمان مقرر خود مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آخرین وضعیت شکایت 100 دانشجو از مطهری

علیرضا سلیمی، در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین اعلام کرد: علی مطهری نماینده مردم تهران چند روز پیش در جمع دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی خطاب به یک دانشجوی معترض گفته بود که من قرص‌های زیادی به همراه دارم اگر شما خواستید قرص ضد بارداری هم همراه دارم. این سخنان مطهری با واکنش هایی از سوی فعالان سیاسی و دانشجویی مواجه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر