jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۶۷۳۱   ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۰:۲۷

کریستیانو رونالدو با یک حرکت انتقادات بسیار زیادی را متوجه خود کرده است. حتی مطبوعات ایتالیا هم که تا امروز با او مهربان بوده اند حمله به وی را شروع کرده اند.

کسی رونالدوی فحاش را دوست ندارد!

به گزارش جام جم آنلاین ، در هفته اخیر سری آ ایتالیا تیم یوونتوس با یک گل تیم میلان را شکست داد و به صدرنشینی خود در لیگ این کشور ادامه داد. اما پس از پایان این مسابقه چیزی که بیشتر مورد توجه قرار گرفت واکنش رونالدو به تعویضش بود. این بازیکن در دقیقه 55 دیدار با میلان تعویض شد. او در هنگام تعویض به جای اینکه روی نیمکت برود از شدت ناراحتی راهی رختکن شد. اما اکنون زوایای بیشتری از این واکنش رونالدو مشخص شده است. بر اساس گزارش گازتا دلو اسپور ایتالیا رونالدو زمانی که در حال ورود به رختکن بوده دشنام بسیار رکیکی به ساری سرمربی تیم یوونتوس داده است. او هنوز از تعویض خود در دقیقه 55 این مسابقه به شدت عصبانی است و به نظر نمی رسد به این زودی رابطه او و ساری درست شود به خصوص اکنون که روزنامه ایتالیایی گازتا دلو اسپور ایتالیا پرده از فحاشی زشت او به ساری برداشته است.

اکنون رونالدو با انتقادات زیادی از سوی رسانه های مختلف مواجه است، در واقع رفتار بسیار زشت او در قبال ساری باعث شده دیگر کسی همراه او نباشد.

مائوریتسو ساری دیشب و علیرغم واکنش کریستیانو رونالدو باز هم ترجیح داد نسبت به او کرنش نشان داده و فعلا به اعتراضات ستاره پرتغالی واکنش نشان ندهد. اما در ادامه فصل باید دید در صورت تکرار تعویض رونالدو، این بار رفتار او و در ادامه عکس العمل کادر فنی و مدیریت باشگاه یوونتوس چگونه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر