jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۵۲۵۱   ۱۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۰:۴۹

آقای خاص دنیای فوتبال قرار است دوباره به فوتبال برگردد.

آقای خاص، توپچی می ‎شود

به گزارش جام جم آنلاین ، در حالی که هنوز برخی از رسانه های اسپانیایی خوزه مورینیو را سرمربی بعدی رئال مادرید معرفی می کنند اخبار موثقی در رابطه با حضور او در آرسنال شنیده می شود. توپچی های لندن حال و روز خوبی در لیگ برتر انگلیس ندارند و بر اساس گزارش های مختلف اونای امری سرمربی این تیم در آستانه اخراج است.

البته از ماسیمیلیانو آلگری به عنوان یکی دیگر از گزینه های جانشینی اونای امری یاد می شود.

مورینیوی ۵۶ ساله که از ماه دسامبر بعد از اخراج از منچستریونایتد تا کنون بدون تیم است به دنبال پستی می‌گردد که به گفته خودش برای او مناسب باشد. آقای خاص اخیرا گفت که قصد دارد در فوتبال انگلیس موفقیت‌های بیشتری بدست بیاورد و این یکی از عواملی بود که شایعات درباره ورود او به آرسنال به عنوان سرمربی جدید این تیم قوت بگیرد.

اما یکی از نکاتی که باعث می‌شود سرمربی‌گری مورینیو در آرسنال در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد سابقه رقابت جدی او با آرسن ونگر سرمربی افسانه‌ای توپچی‌ها است. زمانی که مورینیو هدایت باشگاههای انگلیسی چلسی و منچستریونایتد را به عهده داشت بارها با آرسن ونگر در دعواهای رسانه‌ای وارد شد و از این دو به عنوان دو رقیبی که قادر به تحمل هم نیستند یاد می‌شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر