jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۳۰۸۷   ۲۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۰:۱۱

دیدار تیم های بلغارستان و انگلیس در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ که با برتری ۶ گله انگلیسی ها تمام شد به دلیل شعارهای نژادپرستانه تماشاگران تیم میزبان چند بار توسط داور متوقف شد.

اوج نژادپرستی در یک مسابقه فوتبال (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، این بازی که در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد در دقیقه ۲۵ به دلیل اعتراض هری کین به عنوان کاپیتان انگلیس نسبت به شعارهای نژادپرستانه هواداران حریف خطاب به بازیکنان انگلیس متوقف شد.

مسئولان ورزشگاه از تماشاگران خواستند که به این شعارها خاتمه دهند اما این شعارها ادامه پیدا کرد و بازی بار دیگر در دقایق پایانی نیمه اول این بار با اعتراض سرمربی انگلیس متوقف شد. داور طبق قوانین می تواند در چنین شرایطی بازی را نیمه تمام بگذارد اما داور این بازی ترجیح داد که بازی ادامه یابد. اتحادیه فوتبال انگلیس پس از بازی با انتشار بیانیه ای خواهان برخورد جدی و فوری یوفا با این قضیه شد.

در این مسابقه تماشاگران بلغاری ضمن توهین به بازیکنان سیاه پوست انگلیس مدام سلام نازی می دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر