jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۱۱۷۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وقتی تیم ملی والیبال خسته و بی‌انگیزه می‌شود

آغاز جام‌جهانی با شکست

تیم ملی والیبال ایران، جام‌جهانی را با شکست 3 بر یک مقابل تیم دوم روسیه آغاز کرد.

تیم ملی والیبال ایران که بدون محمد موسوی راهی ژاپن شده بود، صبح دیروز مقابل تیم دوم روسیه شکست خورد تا جام تشریفاتی جهانی والیبال برای ما با شکست آغاز شود.
ایگور کولاکوویچ برای این بازی، ترکیب سعید معروف، علی شفیعی، علی‌اصغر مجرد، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی و محمد‌‌رضا حضرت‌پور را به زمین فرستاد. ست اول با نتیجه 25 بر 21 به سود روسیه تمام شد. تیم ما در این ست شانه به شانه حریف پیش رفت. اما ست دوم مقاومت تیم ما کمتر شد و روسیه به برتری راحت‌تری رسید. ست دوم با نتیجه 25 بر 18 به سود روسیه شد.
تیم ملی سرانجام در ست سوم به برتری 26 بر 24 رسید. گرچه در این ست هم برتری از آن روسیه بود.
روسیه در ست چهارم همان تیم همیشگی بود و با برتری 25 بر 22 صاحب هر سه امتیاز این بازی شد. تیم ملی والیبال در این بازی به شکلی کاملا محسوس خسته و بی‌انگیزه بود و این موجب شگفتی شد چون روسیه تازه از مسابقات قهرمانی اروپا برگشته بود و این تیم باید خسته نشان می‌داد.
جام‌جهانی والیبال با برتری 3 بر یک مصر مقابل استرالیا آغاز شد. مصر بعد از این بازی مقابل تیم ملی والیبال ایران قرار گرفت. این بازی 5 و 30 دقیقه بامداد دیروز برگزار شد که احتمال می‌دهیم این بازی با برتری ایران به پایان رسیده باشد.
سومین بازی تیم ملی والیبال ایران ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد جمعه در برابر کانادا قرار می‌گیرد.
نگاه رو به جلوی کولاکوویچ
ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: برای ادامه مسابقات جام‌جهانی باید نگاه‌مان رو به جلو باشد. سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست 3 بر یک تیمش مقابل روسیه، گفت: ما نمایش خوبی مقابل روسیه نداشتیم؛ به‌خصوص در ست‌های اول و دوم، انگار خواب بودیم! تیم روسیه در دفاع و سرویس بهتر از ما عمل کرد. در ست سوم نمایش خوبی داشتیم و در یک بازی نزدیک پیروز شدیم. در ست چهارم، فرصت پیروزی داشتیم اما در اواخر این ست نتوانستیم موفق عمل کنیم. ما باید نگاهمان رو به جلو باشد. تمرکز خود را باید روی بازی‌های بعدی بگذاریم. باید این شکست مقابل روسیه را فراموش کنیم و به آینده نگاه کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر