jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۰۶۴۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۲:۳۲

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا ؛

بله، همین طوری! ‌(تصاویر)

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا را اینجا ببینید.

بله، همین طوری! ‌(تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ؛ طبیعی است که همه روزنامه ها باید متاثر از رئال مادرید و بارسلونا باشند. آنهایی که رئالی هستند دربی شب گذشته اتلتیکو و رئال را تیتر کرده اند. دو تیم بدون گل مساوی کردند. آنهایی هم که بارسایی هستند روی پیروزی دو بر صفر بارسلونا مقابل ختافه مانور داده اند.

مارکا صفحه اصلی امروز خود را به دربی دیشب مادرید اختصاص داده و تیتر زده «چه دستی». این تیتر اشاره به سوپرسیو اوبلاک گلر اتلتیکو مقابل رئال اشاره دارد.

این روزنامه مادریدی در بخشی دیگر با تیتر «رئال همچنان در صدر» به صدر نشینی کهکشانی ها با وجود تساوی در بازی دیشب اشاره کرده است.

آس دیگر روزنامه مادریدی هم تیتر زده:‌ « بدون جادو». این نشریه مادریدی معتقد است که یک بازی پر برخورد بین دو تیم اجرا شد و این اوبلاک بود که مانع پیروزی رئال مادرید شد.

موندو؛ نشریه بارسایی تیتر زده «چهره واقعی بارسا». این تیتر اشاره به برتری دو بر صفر بارسلونا مقابل ختافه دارد.

این روزنامه در بخشی دیگر به تساوی بدون گل در دربی مادرید اشاره کرده و آن را یک نتیجه مناسب برای آبی اناری ها عنوان کرده است.

اسپورت هم تیتر زده:‌«بله، همینطوری»! و به نمایش خوب شاگردان والورده در خانه حریف اشاره کرده است.

اسپورت در قسمتی دیگر عنوان کرده که عثمان دمبله برای هشتمین بار از ناحیه عضلانی دچار مصدومیت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر