Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۹۷۹۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۲۵

شب گذشته مراسم انتخاب و معرفی برترین های فوتبال جهان در سال 2019 برگزار شد.

فیفا از ستاره «خودخواه» به خشم آمد

به گزارش جام جم آنلاین ، لیونل مسی به عنوان برترین بازیکن جهان در سال 2019 انتخاب شد، موضوعی که رونالدو پیش از آن نسبت به آن آگاهی کامل داشت و به همین دلیل به مراسم که در میلان برگزار شد نرفت چرا که خوب می دانست به او جایزه ای نمی رسد.

این موضوع باعث ناراحتی شدید فیفا شده است.

مردم زمانی متوجه حضور ستاره پرتغالی نشدند که یازده بازیکن برتر سال معرفی شدند. بازیکن یوونتوس در سالن حضور نداشت و نامش در میان برگزیدگان شنیده نشد. تنها در پرده نام این بازیکن دیده شد و او تنها غایب تیم برتر سال بود. عکس دسته جمعی غیبت رونالدو را کاملا آشکار کرد و تنها ۱۰ نفر حضور داشتند.

دقایقی بعد اینفانتینو نارضایتی‌اش را از غیبت مهاجم یوونتوس ابراز کرد. او با مسی صحبت کرد که در نهایت به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر