jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۸۰۶۵   ۲۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۳:۰۷

فدراسیون فوتبال در استادیوم آزادی دو سکو را برای استقرار خانم ها پیش بینی کرده است و قرار است 1600 تماشاگر خانم این بازی را از نزدیک تماشا کنند.

سهم زنان از سکوهای آزادی ؛ 1600 صندلی

به گزارش جام جم آنلاین ، ورزش سه نوشت: غلامحسین زمان آبادی، مشاور فدراسیون فوتبال در امور فرهنگی در این باره می گوید:«دو سکو برای بانوان در نظر گرفتیم. پیش بینی می کنیم که بیش از 1600 نفر از خانم ها از این بازی استقبال کنند. چون مسابقه تیم ملی است. مسابقه تیم ملی، فرقش با مسابقه باشگاهی این است که آنهایی که علاقمند به فوتبال و البته تیم ملی هستند، درخواست بلیت می کنند.آنجا الان فضا آماده شده است. برای اینکه خود خانم ها از جهت ورود، پارکینگ و سایر موارد با مشکلی روبرو نشوند، فعلا پیش بینی هشت ایستگاه در تهران برای بانوان کرده ایم.در این ایستگاه ها، اتوبوس هایی برای بانوان در نظر گرفته می شود. خانم ها می آیند به این ایستگاه ها. مثلا باشگاه پرسپولیس، ورزشگاه درفشی فر ایستگاهش است و در کرج هم به طور مثال یک ایستگاهی داریم.جایی که پارکینگ مناسبی برای خانم ها وجود داشته باشد و خانم ها بتوانند در آنجا ماشین هایشان را پارک کنند و با اتوبوس به پارکینگ شماره 2 استادیوم آزادی بیایند؛ در واقع تونل شماره 2.اتوبوس ها بانوان را سوار می کنند، به پارکینگ شماره 2 می آورند و سپس آنها از گیت هایی که گذاشته شده عبور می کنند و سپس در محل هایی که برای آنها در نظر گرفته شده مستقر می‌شوند.»

دیدار ایران – کامبوج ۱۸ مهر در استادیوم آزادی برگزار می شود. این اولین دیدار خانگی تیم ملی در مسیر مقدماتی جام جهانی 2022 خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر