jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۵۸۲۷   ۰۷ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فعلا تغییری نخواهد داشت. اولین جلسه هیات مدیره، روز شنبه و دو روز بعد از بازی حساس مقابل تراکتور برگزار خواهد شد.

در جلسه هیات مدیره برای اولین‌بار در چهار ماه اخیر، همه اعضا حضور خواهند داشت. محمدمهدی نبی از پرسپولیس قهر نکرده و غیبت او در نشست روز سه‌شنبه هیات مدیره این باشگاه به خاطر سفر خارج از کشور بوده است. او بعد از بازگشت به ایران در جلسات هیات‌مدیره پرسپولیس شرکت خواهد کرد. همچنین مهرداد هاشمی بعد از صحبت با محمدرضا داورزنی مانند سابق در جلسات حضوری فعال خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر