jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۲۴۹۳۲   ۰۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۵:۵۷

نماینده مسلمان دموکرات آمریکا:

ترامپ از گروه جوخه می‌ترسد

رشیده طلیب مدعی است که رئیس‌جمهوری آمریکا از وی و دیگر زنان کنگره که به «اعضای جوخه» مشهور شده‌اند، می‌ترسد.

ترامپ از گروه جوخه می‌ترسد

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، این اظهار نظر از سوی رشیده طلیب، نماینده مسلمان دموکرات در کنگره آمریکا در پی لغو سفرش به اسرائیل و تنش‌های بعدی با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده مطرح شده است.

وی در گفتگویی با روزنامه گاردین گفت:‌ کاملا برایم مشخص و واضح است که ترامپ از ما می‌ترسد. او از زنان رنگین پوست می‌ترسد چون ما از او نمی‌ترسیم و از اینکه صحبت کنیم، هراسی نداریم و می‌گوییم که ما یک برتری جوی سفید پوست در کاخ سفید داریم که یک دستور کار برای نفرت‌پراکنی دارد.

این نماینده مسلمان دموکرات ادامه داد: او می‌ترسد چون ما یک دستور کار واقعی برای مردم آمریکا داریم.

جدی‌ترین درگیری بین ترامپ با ایلهان عمر و طلیب با اعلام ممنوعیت سفر آنها به اسرائیل اعلام شد، تل آویو بعدا اجازه ورود طلیب برای ملاقات با مادربزرگ فلسطینی‌اش را داد اما وی تصمیم گرفت به این سفر نرود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر