Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۲۰۹۶۹۵ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۷:۰۰

هفته نخست لیگ ملت‌ های والیبال ۲۰۱۹

آمار بازی تیم ملی والیبال ایران مقابل آلمان

آمار بازی دو تیم والیبال ایران و آلمان در روز پایانی هفته نخست لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.

آمار بازی تیم ملی والیبال ایران مقابل آلمان

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران توانست ظهر امروز (یکشنبه) ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ در سومین بازی خود از لیگ ملت‌ های والیبال ۲۰۱۹ - چین، با نتیجه سه بر صفر آلمان را شکست دهد که آمار این بازی از سوی فدراسیون جهانی (FIVB) اعلام شد.

به این ترتیب ایران در این بازی ۴۵ آبشار موفق، ۴ دفاع روی تور موفق. و ۶ امتیاز سرویس را به ثبت رساند. همچنین ۲۹ امتیاز ایران از طریق اشتباهات تیم آلمان کسب شد.

در این دیدار محمد موسوی با ۷ آبشار موفق، ۳ دفاع روی تور موفق و ۳ امتیاز سرویس (مجموعاً ۱۳ امتیاز) و پوریا فیاضی با ۱۱ آبشار موفق و ۲ امتیاز سرویس (مجموعاً ۱۳ امتیاز) امتیاز آورترین بازیکنان ایران بودند.

اما در سوی دیگر سیمون از تیم آلمان با کسب ۱۷ امتیاز (۱۲ آبشار موفق، ۳ دفاع روی تور موفق و ۲ امتیاز سرویس)، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر