jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۷۷۲۶   ۰۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی جدید به‌زودی برگزار می‌شود و گرایش بیشتر اعضاء، انتخاب یک مربی خارجی خوب برای تیم است. قرار است این‌بار کمیته فنی در انتخاب مربی خارجی نقش داشته باشد.

نقش کمیته فنی که بعد از عدم‌استقبال شفر از نظرات آنها کمرنگ و شاید هم محو شده بود، حالا با جدایی شفر قرار است دوباره فعالیت‌هایش را از سر بگیرد. پرویز مظلومی، سخنگوی باشگاه استقلال درخصوص وضعیت فصل بعد کادر فنی تیم استقلال به جام‌جم گفت: «گزینه اصلی استقلال برای سرمربیگری فصل بعد یک مربی خارجی است. در جلساتی که با اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه داشتیم ۵ مربی خارجی مدنظر هستند که مطمئناً از میان آنها یکی انتخاب خواهد شد.»
اگر سرمربی خارجی بیاید، فرهاد مجیدی دوباره کمک اول خواهد بود؛ اما اگر این گونه نشود چه؟ فشارهای اقتصادی شاید اجازه استخدام سرمربی خارجی را ندهد و در آن صورت است که نام فرهاد مجیدی به‌عنوان سرمربی فصل آینده مطرح خواهد شد و تقریبا همه اعضای کمیته فنی و هیات مدیره روی نام او اجماع نظر دارند. مجیدی در این چند بازی که به‌عنوان نفر اول روی نیمکت آبی‌ها نشسته، عملکردی قابل قبول داشته و همه از او راضی هستند. استقلال با هدایت فرهاد مجیدی در هفته‌های اخیر 5 بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا انجام داد که حاصل آن سه پیروزی و دو تساوی بود. در این میان، شاید یک مورد مجیدی را از سرمربیگری آبی‌ها دور کند: این‌که هیات مدیره نخواهد مجیدی را که سرمایه اصلی باشگاه است به این راحتی و خیلی زود بسوزاند.اگر این‌گونه باشد آنها شاید باز هم به مجیدی به‌عنوان دستیار اول سرمربی خارجی، فرصت کسب تجربه بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر