jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۰۷۲۹۹   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۴:۴۲

گرث بیل منفورترین بازیکن تاریخ باشگاه رئال مادرید است؟ حداقل از حال و روز کنونی این بازیکن در این روزها چنین برمی آید!

بیل تا آخرین لحظه نفرت برانگیخت! (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، گرث بیل قطعا از رئال مادرید جدا شدنی است، بازیکنی که در سال 2013 با حدود 100 میلیون یورو از تاتنهام به رئال پیوست و در آن زمان گران ترین بازیکن تاریخ لقب گرفت.

به فاصله گذشت شش سال او اکنون منفورترین بازیکن رئال نزد هواداران است. هواداران به هیچ نحوی با او کنار نمی آیند و مدام این بازیکن را هو، سوت و شعارهای توهین آمیر روبرو می کنند.

بخشی از این نفرت عمومی به عملکرد ضعیف بیل برمی گردد و بخشی دیگر به این موضوع که وی رفتارهای بدی در قبال هم تیمی ها و تماشاگران دارد.

زیدان دیشب علنا به این نکته اشاره کرد که حتی اگر هیچ بازیکنی هم نداشته باشد از بیل استفاده نمی‎کند.

رئال مادرید دیشب در آخرین هفته فصل اخیر لالیگا مغلوب بتیس شد.

تصاویری از گفتگو و خنده گرت بیل در کنار تونی کروس و ایسکو روی نیمکت منتشر شده که به شدت باعث عصبانیت هواداران رئال مادرید شده است و نوعی بیخیالی را نسبت به نتایج کابوس وار این فصل در ذهن تداعی می کند.

او در آستانه جدایی از رئال قرار دارد و مسلما هیچکس بابت جدایی او ناراحت نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر