jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۶۴۸۴   ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه و ده‌ها شهر دیگر، همگی جزو مناطقی هستند که حداقل یک بار به عنوان مقصد سفرهای جهادی این گروه انتخاب شده‌اند؛ سهم بعضی مناطق اما به خاطر شرایط خاص و حجم محرومیتشان کمی بیشتر است؛ نقاط محروم استان کرمان برای این گروه جهادی جزو مناطق خاص است.

محمدمهدی در این باره می‌گوید: «سفر به زهکلوت، روستایی در جنوب کرمان همیشه ما را تحت‌تاثیر قرار داده و یک بار 26 روز سخت را در این منطقه گذراندیم. تابستان بود، گرمای هوا خیلی اذیت می‌کرد، جاده‌ها خاکی و پردست انداز بودند، گردو غبار امان همه را بریده بود، آنقدر که صبر خیلی‌ها سرآمد و کار را نیمه کاره رها کردند و برگشتند. یادم است روزی که به زهکلوت می‌رفتیم 45 نفر بودیم و قرار بود ده روز در این منطقه حضور داشته باشیم اما وسط کار شرایط آنقدر سخت شد که خیلی‌ها برگشتند و فقط شش نفر ماندیم و به خاطر این‌که تعدادمان کم شد، مجبور شدیم روزهای بیشتری در منطقه حضور داشته باشیم و به مردم کمک کنیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر