مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران با قدردانی از زحمات سرمربی این تیم گفت: کرانچار تلاش‌های زیادی برای موفقیت تیم امید انجام داد و بدون تردید در این راه کم نگذاشت. جدایی ایشان و تغییرات کادر فنی در فضایی مثبت و دوستانه اتفاق می‌افتد و البته مسائل و مشکلات مالی هم در این موضوع تاثیرگذار است.
کد خبر: ۱۲۰۴۵۸۹
مشکل ارزی دلیل قطع همکاری با کرانچار

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی اضافه کرد: خود من معرف کرانچار به فدراسیون فوتبال بودم و با تمام وجود هم از ایشان حمایت کردم. خوشبختانه با کمک فدراسیون فوتبال بهترین امکانات و شرایط برای تیم امید فراهم شد. بازی‌ها و اردوهای آماده سازی بسیار خوبی انجام دادیم. با این وجود به دلیل شرایط خاصی که در موقعیت فعلی وجود دارد، مشکلات ارزی موجود و هم‌چنین بعضی مسائل و نقطه نظراتی که در کمیته فنی مطرح شد تصمیماتی در خصوص ایجاد تغییرات در کادر فنی تیم امید اتخاذ شد که امیدوارم منجر به موفقیت و سربلندی تیم امید کشورمان شود.
او در پایان اظهار کرد: فدراسیون فوتبال قدردان زحمات و تلاش‌های آقای کرانچار است و این قطع همکاری با توافق دوجانبه و به شکل کاملاً دوستانه صورت می‌گیرد. من هم به شخصه برای ایشان در هر جایی که فعالیت می‌کنند آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها