jamejamonline
استان ها خراسان رضوی کد خبر: ۱۲۰۳۵۷۰ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۱:۰۷

معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت: کارخانه تولید کالای خواب در جاده کلات آتش گرفت و در ادامه با تلاش 30 آتش‌نشان مشهدی مهار و کاملا خاموش شد.

کارخانه تولید کالای خواب در حومه مشهد طعمه حریق شد

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی آتش نشانی مشهد، مهدی رضایی گفت: مقارن ساعت 1:05 بامداد امروز به دنبال درخواست کمک از سامانه 125 مشهد برای مهار آتش‌سوزی‌ای که در محوطه کارخانه تولید کالای خواب در جاده کلات رخ داده بود، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله 30 آتش نشانان از 6 ایستگاه را به همراه 9 دستگاه خودروی اطفای حریق و امداد و نجات به محل آتش‌سوزی اعزام کرد.

معاون عملیات آتش نشانی مشهد ادامه داد: آتش نشانان بی‌درنگ با کشیدن چندین رشته لوله آبرسان اقدام به مهار شعله‌های سرکش آتش کرده و پس از بیش از یک ساعت تلاش بی‌وقفه سرانجام این آتش‌سوزی گسترده را مهار و به طور کامل خاموش کردند.

وی با اشاره به آتش گرفتن مقادیر زیادی ضایعات ابر و پارچه در محوطه کارخانه، افزود: چون مواد و اقلام موجود در این کارخانه از جمله ابر و اسفنج به شدت اشتعالزا است، به این خاطر شعله‌های آتش در همان لحظات اولیه وقوع آن به سرعت و در مدت کوتاهی گسترش یافت که خوشبختانه با اقدام بهنگام ماموران آتش نشانی از سرایت و پیشروی حریق به انبارهای بزرگ مجاور جلوگیری شد.

رضایی در مورد علت این حادثه اظهار کرد: علت بروز این آتش‌سوزی از طرف کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی بوده، در این آتش سوزی به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: